KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15286363
nr 1528 6363
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Signerad, Dans, blandteknik, oramat löst blad. Bladets mått. Ca 48x53 cm
Kondition: spricka/ sprickor
Utrop:
500 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:33:00
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)